tren

16 Haziran 2015

3. Dönem Karikatür Atölyeleri Atila Özer Karikatürlü Ev’de

3. Dönem Karikatür Atölyeleri etkinliği, Atila Özer Karikatürlü Ev’de gerçekleşti. 3. Dönem Karikatür Atölyeleri 2. Grup Sertifika Töreni Gündüzler İ.Ö.O. , Çukurhisar İ.Ö.O. ve İsmet Paşa İ.Ö. okulları öğrencilerinin katılımlarıyla gerçekleşti. 3 ay boyunca usta karikatüristler, Erol Büyükmeriç, Zafer Dilekçi, Sevil Özgür, Atilla Yakşi, Sertaç Ürer, Hikmet Cerrah, Cengiz Çalış, Ekrem Borazan, Yaşar Arda ile çalışan öğrenciler birbirinden güzel karikatürler çizdiler. Atila Özer’in eşi Vicdan Özer de sergi açılışında çocukları yalnız bırakmadı.
Etkinlerde konuşan Tepebaşı Belediye Başkan Yardımcısı Melih Savaş; “Tepebaşı artık büyük, mutlu ve huzurlu bir aileye dönüştü. Bu birlikteliğin sağlanmasından dolayı çok mutluyum. Bu anlamda Eskişehir çok şanslı çünkü bizimle çalışan çok değerli eğitmenlerimiz var. Emeği geçen herkese başta belediye başkanımız Ahmet Ataç’a çok teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.
3. Dönem Karikatür Atölyelerinin ikinci grubu Mart ayında başlayıp Mayıs ayında son buldu. Üç ay boyunca gerçekleştirilen karikatür atölyelerine Gündüzler İ.Ö.O., Çukurhisar İ.Ö.O. ve İsmet Paşa İ.Ö.O öğrencileri katıldı.
Karikatür Atölye çalışmalarımızı yürüten Karikatüristler Erol Büyükmeriç, Hikmet Cerrah, Cengiz Çalış, Zafer Dilekçi, Sevil Özgür, Atilla Yakşi, Ekrem Borazan, Yaşar Arda ve Sertaç Ürer’dir.
3. Dönem Karikatür Atölyelerimizin ikinci grubunu başarıyla tamamlayıp sertifikalarını almaya hak kazanan 54 öğrenci 13 Haziran 2015 tarihinde sertifikalarını aldılar.

 

tepebasi-bel-logo
cumhuriyet-logo


YASAL UYARI: Bu sitede yer alan tüm içerik, Prof.Atila Özer Müze Evi'ne aittir. Prof.Atila Özer Müze Evi'nin yazılı izni olmadan, bu içeriğin kopyalanması, imzalı veya imzasız kullanılması, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur.